قیمت ماسک فیلتردار در داروخانه

ماسک های فیلتر دار نوعی از ماسک های پر مصرف به خصوص برای پرسنل و کادر درمان است. ماسک های فیلتر دار انواع مختلفی داشته که بر حسب نوع، قیمت ماسک فیلتر دار در داروخانه تعیین می گردد. برای قیمت ماسک فیلتر دار در داروخانه اول باید به شناخت انواع ماسک فیلتر دار بپردازیم. در این مقاله ابتدا به شناخت انواع ماسک و سپس نحوه تهیه و قیمت این ماسک ها می پردازیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.شما عزیزان می توانید برای خرید و استعلام قیمت بهترین برند ماسک پزشکی به فروشگاه اینترنتی مایسامدیکال مراجعه نمایید.

 

قیمت ماسک فیلتردار در داروخانه

انواع ماسک فیلتردار در داروخانه

فیلتر این نوع ماسک ها بر اساس استانداردهای اروپایی به سه دسته R، N و P گروه بندی می شوند. ماسک های فیلتر دار سری N در برابر نفوذ ذرات روغنی مقاومت ندارند. این سری از ماسک ها بدلیل قابل نفوذ بودن ذرات روغنی در صنایع وابسته به روغن کاربردی ندارد. ماسک های فیلتر دار سری N و P در برابر نفوذ ذرات روغن مقاوم بوده و از این رو برای استفاده در صنعت کاربرد بسیاری دارند. بر اساس استانداردهای اروپایی ماسک های فیلتر دار به سه طبقه زیر تقسیم بندی می شوند:

  • طبقه FFP1: حفاظت در برابر ذرات جامد و ذرات بزرگ تر از 5 میکرون با فیلتراسیون 80 درصد

  • طبقه FFP2: مناسب برای ذرات 2 تا 5 میکرون با فیلتراسیون 94 درصد

  • طبقه FFP3: مناسب برای ذرات کوچکتر از 2 میکرون با فیلتراسیون 99 درصد

انواع ماسک فیلتردار در داروخانه

ماسک های فیلتر دار به دو شکل نیم صورت و تمام صورت تقسیم بندی می گردند. ماسک های تمام صورت فیلتر دار برای صنایع شیمیایی کاربرد دارد. ماسک های فیلتر دار، فیلتر ثابت داشته و قابلیت جدا شدن ندارند. این ماسک ها در برابر رطوبت مقاومت نداشته و اگر زمانی حس کردید ماسک فیلتر دار خود مرطوب شده است، قبل از تجمع آلودگی ها و میکروب ها در محیط مرطوب، ماسک را تعویض کنید.
روند افزایشی بیماری کرونا در سطح کشور سبب شد تا با کمبود ماسک های فیلتر دار مواجه شویم. از سویی کمبود ماسک فیلتر دار در داروخانه ها قیمت آن را چند برابر می کرد و از سویی دیگر دلال های ماسک، ماسک های فیلتر دار را در فروشگاه های بی ربط به فروش می رساندند. در شرایط کمبود ماسک، قیمت ماسک فیلتر دار در داروخانه نیز تا چند برابر افزایش یافت.

مایسا داروخانه آنلاین ماسک فیلتردار

شرکت کالا اندیش مایسا، تولید و تامین کننده تجهیزات پزشکی با نام تجاری کارومد در زمینه تولید و طراحی انواع ماسک ها تحت نظر برندهای معتبر فعالیت دارد. مایسا فروشگاهی آنلاین بوده که تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین و تنها با یک کلیک بدون هیچ اتلاف وقت و هزینه گزاف در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. مایسا داروخانه آنلاین ماسک فیلتر دار بوده و تمامی انواع ماسک های فیلتر دار سری N، R و P را با کیفیت عالی و با طراحی استاندارد تولید کرده است. داروخانه آنلاین مایسا با تکیه بر نیروهای داخلی، سعی در تامین بازارهای داخلی و بدون واسطه و دلال را داشته به همین جهت قیمت ماسک فیلتر دار و سایر محصولات و تجهیزات پزشکی آن ها منصفانه بوده است.
مایسا داروخانه آنلاین ماسک فیلتر دار خود را با طراحی 6 لایه پارچه استاندارد، سوپاپ برای راحتی تنفس، بندکشی مرغوب با حالت کشسانی، فیکسچر بینی، پارچه نرم در قسمت داخلی فرم صورت و قابلیت تاشو بودن طراحی و تولید می کند. ماسک های فیلتر دار شرکت مایسا به علت کیفیت بالایی که داشته ضد حساسیت بوده و اکثرا بر روی تمامی پوست ها و افراد سازگاری دارد. پارچه ملت بلون مورد استفاده در لایه میانی ماسک فیلتر دار، قابلیت ضد ویروسی قوی داشته و نفوذ ناپذیری بسیار بالایی دارد. لایه های خارجی و داخلی ماسک فیلتر دار از جنس پارچه اسپان باند بوده که نوعی پلی پروپلین محسوب می گردد. فیکسچر بینی ماسک فیلتر دار کارایی راحت و عدم نفوذ ذرات معلق به بینی را فراهم می کند.

مایسا داروخانه آنلاین ماسک فیلتردار

 

داروخانه آنلاین مایسا، ماسک های فیلتر دار با قابلیت نانواکسین که درصد فیلتراسیونی بسیار بالایی داشته را با کیفیت عالی در اختیار مصرف کننده قرار داده است. شما می توانید با خیال راحت در کوتاه ترین زمان، برای فعالیت های پزشکی و صنعتی خود، ماسک فیلتر دار را به صورت عمده و کارتنی از سایت داروخانه آنلاین مایسا قسمت ماسک فیلتر دار خریداری نمایید.

برچسب ها:
نوشتن دیدگاه