شرکت بازرگانی کالا اندیش مایسا ، یکی از بزرگ ترین و بروز ترین شرکت های توزیع کننده در حوزه ی تجهیزات پزشکی، زنان و زایمان ، آزمایشگاهی و بیمارستانی می باشد که به منظور تولید و توزیع انبوه تجهیزات عمومی و تخصصی در سال 1391 با نام تجاری کارومد تاسیس گردیده است.
شرکت مایسا از سال 1391 در زمینه ی تولید و عرضه ی محصولات مصرفی و پزشکی با هدف کسب رتبه ی بالا در اخذ نمایندگی شرکت های بزرگ آغاز به کار کرده است. این شرکت فعالیت خود را با ایجاد شبکه های فروش حرفه ای در بخش های مختلف از طریق سازماندهی تیم های مختلف فروش ، تحقیقات، بازاریابی و R&D ایجاد و گسترش داده و سپس در جهت کسب رضایت ،مشتریان خود، بهبود عملکرد سازمانی را در پیش گرفته است
این شرکت با پیاده سازی الزامات سیستم تولید و تامین بهنگام ( JIT ) موفق به اخذ مجوز های مربوطه از اداره ی کل تجهیزات پزشکی شده است. هم چنین با داشتن ارتباطات مستمر و بلند مدت با تولید کنندگان بزرگ در سطح کشور که مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید می کنند، سهم بازار قابل قبولی را به خود اختصاص داده است.

خط مشی
شرکت کالا اندیش مایسا، تولید کننده و توزیع کننده ی اقلام پزشکی می باشد که با استفاده از پرسنل مجرب و کار آزموده اهداف زیر را سرلوحه ی خود قرار داده است:
1.تولید با هدف توانایی رقابت با محصولات خارجی در چهارچوب استانداردهای کیفی برپایه ی توان خرید مصرف کننده.
2.دستیابی به بالاترین درجه از رضایتمندی مشتریان.
3.پیاده سازی سیستم ارزیابی عملکرد مستمر در واحدهای مختلف جهت دستیابی به عملکرد بهینه.
4.توسعه و افزایش رضایت شغلی پرسنل در سازمان از طریق ایجاد شرایط و فضای مشارکتی.
5.توسعه ی بازارهای داخلی و خارجی.
6.مهیا کردن شرایطی جهت رشد و اعتلای سطح دانش و توانمندی پرسنل و استفاده از حداکثر پتانسل های فردی جهت بالا بردن بهره وری.
7.داشتن صداقت و درستکاری در تمامی سیستم ها و روش ها و ارائه ی محصول برمبنای سلامتی مصرف کنندگان و حفظ بهداشت جامعه.
8.ایجاد پایگاهی جهت معرفی محصولات تولید کنندگان و توزیع کنندگان نوپا،نوآور و بروز کشور

ماموریت

ماموریت ما توزیع و پخش گسترده و متنوع اقلام پزشکی، همراه با ارائه ی مناسب ترین قیمت ،بالاترین کیفیت ، سرعت و دقت در ارسال محموله ها بر مبنای حفظ حقوق مشتریان و تعهد به اصول و مبانی مشتری مداری می باشد.

چشم انداز

شرکت کالا اندیش مایسا با هدف تامین،تولید و توزیع محصولات پزشکی در سطح کشور و منطقه در صدد آن است شعار تامین بی دغدغه کالای پزشکی را تا سال 1400 برای کلیه هم وطنان،همکاران ، مراکز درمانی و بیمارستانی داخلی و خارجی محقق سازد و به یکی از تخصصی ترین تامین کنندگان اقلام پزشکی در سطح کشور و منطقه تبدیل شود