کاندوم هوشمند وارد بازار می شود!

کاندوم هوشمند نسل جدیدی از محصولات هوشمند است که وارد بازار شده است. شنیدن نام کاندوم هوشمند باعث تعجب بسیاری از افراد می شود. یک شرکت بریتانیایی با نام i.con برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید کاندوم هوشمند نمود. در واقع این وسیله را نمی توان دقیقا کاندوم در نظر داشت زیرا این محصول به صورت یک حلقه ویبراتور است که در انتهای کاندوم و بر روی آلت نصب می شود. کاربرد این کاندوم در این است که برخی از اطلاعات را ثبت می کند و در اختیار کاربران قرار می دهد. این کاندوم امروزه در بازار موجود است و توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

 کاندوم هوشمند وارد بازار می‌شود!

کاندوم هوشمند چیست؟

کاندوم هوشمند به شکل حلقه ای طراحی شده که دارای نانوچیپ است و با ویژگی هایی مانند ضد آب بودن و قابلیت شست و شو طراحی شده است. این حلقه برخلاف انواع دیگر کاندوم، یکبار مصرف نیست و می توان بارها از آن استفاده کرد. از ویژگی های مهم این محصول می توان به داشتن فیلتر پادتن اشاره کرد. این فیلتر باعث می شود که بتوان با استفاده از آن بیماری های مقاربتی را مشخص کرد. نحوه عملکرد این فیلتر به گونه ای است که با قرار گرفتن در مجاورت آنتی ژن های بیماری های مقاربتی مانند کلامیدیا یا سفلیس از طریق بلوتوث به گوشی کاربر هشدار می دهد. اطلاعاتی که وسط کاندوم هوشمند ضبط می شوند می توانند بسیار مفید باشند. برخی از این اطلاعات عبارتند از:

  • میزان انرژی مصرف شده
  • تعداد دفعات رابطه جنسی
  • سرعت رابطه جنسی
  • مدت زمان رابطه جنسی
  • و ...

از آن جایی که کاندوم هوشمند به صورت یک حلقه است ممکن است بسیاری از خریدارن دغدغه اندازه یا سایز آن را داشته باشند. خوشبختانه طراحی این محصول به گونه ای است که می توان اندازه آن را به هر قطری تنظیم کرد.

کاندوم هوشمند چیست؟

هر چه میزان کیفیت یک رابطه جنسی بالاتر باشد می توان آن را رابطه جنسی ایمن تر و کامل تری دانست. ویژگی هایی که کاندوم هوشمند دارد سبب می شود که این محصول در بهبود ایمن سازی روابط جنسی کمک کننده باشد. اطلاعاتی که این محصول در اختیار کاربران قرار می دهد می تواند دمای پوست و میزان کالری مصرف شده را نشان دهد. دیگر برنامه هایی که روی این حلقه موجود است در جهت بالا بردن سلامت و امنیت رابطه جنسی طراحی شده است. به طور مثال فیلتر آنتی بادی که بر روی این حلقه وجود دارد و سبب شده است که این محصول طرفین را از بیماری های جنسی آگاه کند می تواند باعث شود که قبل از انتقال یا عود این بیماری ها، افراد به درمان اقدام کنند. از طرفی این حلقه بر روی کاندوم قرار می گیرد و همین موضوع الزام استفاده از کاندوم در طول رابطه جنسی را موجب می شود. در واقع با استفاده از حلقه هوشمند بر روی کاندوم در حین رابطه جنسی می توان یک رابطه سالم، ایمن و با کیفیت را تجربه کرد.

کاندوم هوشمند و رابطه جنسی ایمن

آیا اطلاعات شخصی مخفی می ماند؟

از آن جایی که این نوع کاندوم به صورت هوشمند طراحی شده است ممکن است بسیاری از افراد نسبت به حریم خصوصی خود احساس ناامنی کنند. ضمانت امنیت حریم خصوصی این محصول از سوی شرکت های سازنده است. اطلاعاتی که درباره رابطه جنسی طرفین بر روی محصول ثبت می شود به روی تلفن همراه او فرستاده می شود. امنیت استفاده از این محصول بسیار بالاست و خریداران می توانند اطمینان داشته باشند که این اطلاعات فقط در اختیار خریدار آن قرار می گیرد. خریدار کاندوم و کسی که اطلاعات بر روی گوشی او ثبت شده است می تواند این اطلاعات را با شریک جنسی و یا دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارد. در واقع برای حفظ حریم خصوصی، نباید این اطلاعات را در اختیار هر کسی قرار داد.

نوشتن دیدگاه