دارو گستر

3,900,000 تومان بتادین 1 لیتری آداک
3,750,000 تومان بتادین 250cc آداک
4,125,000 تومان بتادین 60cc آداک
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

داروگستر از بزرگ ترین پرچم داران تولید و عرضه بتادین و دیگر محصولات ضد عفونی کننده در کشور است. از آنجایی که زخم شدن پوست و بدن امری رایج است و به وفور رخ می دهد، بتادین ها محصولات کارآمدی هستند که باعث می شوند زخم تشکیل شده عفونت نکند. البته کیفیت این داروها باید بالا باشد و متریال آن ها باید مناسب باشد تا منجر به عفونت کردن زخم ها و افزایش شدت عفونت ها نشوند. از این رو شرکت داروگستر تمامی فیلترها را رد کرده است و محصولات خود را مطابق با استانداردها و فاکتورها به تولید می رساند.

خرید و قیمت محصولات دارو گستر

برای خرید و مطلع شدن از قیمت های این محصولات، می توانید به قسمت محصولات سایت کالا اندیش مایسا مراجعه کنید. این سایت با ارائه محصولات با کیفیت و ارسال سریع آن ها توانسته است با شرکت ها و برندهای معتبر و شناخته شده ای همچون داروگستر همکاری کند.

لیست قیمت و مشخصات تجهیزات پزشکی داروگستر

تمامی محصولات داروگستر را با ذکر تمامی مشخصات آن ها، ما در سایت درج کرده ایم و جای هیچگونه ابهامی را برای شما باقی نگذاشته ایم. محصول مورد نظر خود را می توانید با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و همچنین اعتماد کامل را نسبت به محصولات داشته باشید. شرکتی همچون داروگستر که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می کند، در زمینه ساخت و تولید کالاهای خود هیچ کوتاهی نمی کند.

نوشتن دیدگاه