حریر

شرکت دستکش حریر ایران با هدف ارائه برترین دستکش ها و محصولات در راستای افزایش سطح بهداشت و سلامت، از سال 1356 فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت حریر یکی از معتبر ترین برندهای دستکش در ایران است و با توجه به تجربه های بسیار زیادی که در این زمینه کسب کرده است، توانسته به یکی از برترین های تولید و عرضه تجهیزات پزشکی تبدیل شود. برند حریر با به کارگیری درجه یک ترین مواد واولیه و متریال به هنگام ساخت محصولات خود، دستکش هایی غیر قابل نفوذ با کشسانی قابل قبول تولید کرده است.

لیست قیمت و مشخصات شرکت دستکش حریر ایران

شرکت حریر ایران، دستکش های خود را در مدل های متنوعی تولید می کند و به همین دلیل نمی توان مشخصات و قیمت ثابتی برای همه آن ها بیان کرد. اگر قصد خرید این محصول را دارید و یا فقط می خواهید آن ها را ببینید، می توانید به بخش محصولات سایت کالا اندیش مایسا مراجعه کنید و در آن جا تمامی محصولات را با همه ویژگی ها و قیمت آن ها مشاهده کنید و در صورت نیاز آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

خرید دستکش حریر ایران

از آنجایی که محصولات این برند بسیار با کیفیت هستند و در عین حال با قیمت بسیار مناسبی هم ارائه می شوند، افراد زیادی خواستار این محصولات هستند و به همین دلیل جهت مشاهده مشخصات این محصول و سفارش آن ها، می توانید در سایت مایسا سفارش خود را ثبت کنید و این محصول را در اختیار داشته باشید.

نوشتن دیدگاه